+420 773 654 311        r.vloch@seznam.cz        Po - Pá 8:00 - 16:00       Vyšní Lhoty 256; 73951 Nošovice       49.635212, 18.455909

Diagnostika

Ruční mytí vozu a čištění interiéru

Provádíme autodiagnostiku motoru a ostatních řídících jednotek vozidel všech značek moderním přístrojem s pravidelnou aktualizací.

Provádíme autodiagnostiku motoru a ostatních řídících jednotek vozidel všech značek. Problematice autodiagnostiky se věnujeme dlouhodobě. Pokud máte problém s diagnostikou motoru nebo čehokoli jiného, můžete se na nás kdykoli obrátit. Vaše vozidlo bude vždy opravovat zkušený a vyškolený diagnostik – autoelektrikář, který má praxi s opravami moderních vozidel a s nejnovější technikou. Nestane se tak, že oprava bude probíhat metodou pokus omyl. Součástí našeho vybavení jsou moderní přístroje, které pravidelně aktualizujeme a obměňujeme. Diagnostiku Vašeho automobilu Vám rádi provedeme na počkání v naší provozovně. Pro bližší informace o této službě nás kontaktujte.

 

Provádíme:

  • čtení či vymazání paměti závad tzn. vypíše chyby v paměti závad řídící jednotky
  • zobrazení hodnot ze snímačů a akčních členů
  • test akčních členů (otestuje funkci motoru čerpadla ABS)
  • mazání servisních intervalů
  • reset řídicích jednotek airbagů
  • dokážeme zjistit původ chyby u většiny aut, která jsou dostupná na českém trhu

Certifikáty a osvědčení

 
Firma RVauto disponuje mnoha certifikáty a řadou osvědčení.

Což zaručuje největší kvalitu a zkušenost v oboru. Prohlédněte si naše certifikáty.

Ceny dostupné pro každého

 

Individuální přístup ke každému klientovi Vám zaručí maximální spokojenost.

20 let zkušeností

 

Na trhu se pohybujeme již desítky let. Firma RVauto byla založena před devatenácti lety. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností a zajistili Vám ty nejlepší ceny.

Nahoru